Kurumsal

Kurumsal

ON7 SAPANCA PRIVATE KONAKLAMA

Doğal güzellikleri ile Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden biri olan Sapanca’da yer almaktadır. Tasarımı ile muhteşem doğaya uyumlu ve bir o kadar konforlu müstakil 5 Private Suit, 5 Private Honeymoon ve 15 adet Private Deluxe evlerden oluşmaktadır. Kendine ait bahçeleri ile rahatlığı ve sessizliği yaşayacağınız ON7 Sapanca Private 12 yaş ve üzeri misafir kabul etmektedir. Aklınızdan kolay silinmeyecek, biriktireceğiniz muhteşem anılar ve unutamayacağınız deneyim için sizleri bekliyor.

 

 

 

MİSYON, VİZYON
Sakarya’nın hızlı gelişen bölgesi Sapanca’nın kalbinde konumlanmış On7 Sapanca Private turistik ve dinlenme amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçim.

Dünyaca ünlü Türk misafirperverliğinin en iyi örneğini sunma hedefiyle yola çıkan ON7 Sapanca Private, üst düzey hizmet anlayışı, göz dolduran mimari tasarımı ve modern çizgileriyle unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.
Doğru fiyat politikası, özel üretilmiş tekstil ve yataklar, ferah ışık alan odalar, yiyecek-içecekte kalitesini ispatlamış marka ürünler, misafirlerin istek ve taleplerine uygun ürün ve hizmet geliştirmek, rekabette öne geçmek adına sunduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir.

Turizmin, vatandaşlarımızın, esnafın bilgilendirilmesi, destekleyici yasaların çıkarılması, teşvikler, rekabetçi piyasalar, turistik cazibe mekanları, kriterlerin tespiti, ulaşımın kolaylaştırılması, denetim ve kontrolün düzenli yapılması. Kocaeli(İzmit), Bilecik, Düzce, Bolu illeri Sakarya’nın sınır komşularıdır. Sakarya coğrafi konumu neticesinde bir köprü gibi tüm geçiş yollarının üstünde bulunur. Büyük şehirlere yakınlığı ve geliş güzergahı olması sebebiyle özellikle hafta sonları bölge ilgi görmektedir. Sakarya ilini turistik açıdan ele aldığımızda doğal güzellikleri ve kültürel dokusu ön plana
çıkmaktadır.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.