NAILE RESTAURANT

 

Naile restaurant atmosferini eşsiz batı Karadeniz ikliminden almaktadır. Etrafı panoramik camlarla kaplı olan Naile yüksek tavan mimarisi ile siz değerli misafirlerini deneyimin odak noktası haline getiriyor.

Naile restaurantımızda yeme içme serüveniniz yanı başımızda bulunan kayın ve kestane ağaçlarının ılık esintisi ve eşsiz Sapanca gölü manzarası ile birleştiğinde unutulmaz bir deneyim haline geliyor.

Dilerseniz şefin masasında oturup tüm ritüeli takip edebilir veya restaurantımızın farklı noktalarında daha sakin masalarımızda bize katılabilirsiniz.

Bizleri her ziyaretinizde mevsimsel döngüye canlı olarak şahit olmakla birlikte, menülerimizi bu doğrultuda revize ettiğimizi görebilir, sürdürülebilir gastronomi boyutundaki duyarlılığımıza ortak olabilirsiniz.

Lokal gastronomi ritüellerini takip ettiğimiz gibi Dünya gastronomi trendlerini de takip ediyor ve yerel üreticilerden tedarik ettiğimiz organik ürünleri sahip olduğumuz teknik birikimimiz ile harmanlayıp çarpıcı tabaklar tasarlıyoruz.

Yeme içme serüveninizi yerel mahsullerle çeşnilendirdiğimiz kokteyller ile devam ettirebilirsiniz.

Yanı sıra oldukça geniş olan şarap seçkimizden tercihler yapabilir yeni hikayeler oluşturabilirsiniz.

Naile restaurant 16.30 ila 00.45 saatleri arası sizleri bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Nasıl yardımcı olabiliriz?
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.